Вихованці гуртка «Екостиль» Зудінова Анастасія та Зудінов Михайло взяли участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», організованого Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. У номінації «Новорічний букет» вони представили творчу роботу, виконану з природних матеріалів. Композиція вирізнялася оригінальністю, естетичністю та екологічною спрямованістю.
За результатами конкурсу гуртківці здобули почесне ІІІ місце. Щиро вітаємо переможців і бажаємо натхнення, нових творчих ідей та подальших успіхів!
![]() |
![]() |



