ХАЙ СОНЦЮ І КВІТАМ ВСМІХАЮТЬСЯ ДІТИ!

Літо – найкраща пора для спілкування з природою, незабутніх вражень, зустрічей та товаришування з новими друзями у неформальному середовищі, подорожей краєзнавчими куточками природи.  Це час, коли діти мають можливість зняти психологічну напругу, що накопичилася за рік, уважно подивитися навколо себе і побачити, що дивовижне поруч, це цікавий і важливий період для зміцнення свого здоров’я.

Саме в дитинстві і юності формується культура здорового способу життя, закладаються основи особистості людини, з активним творчим ставленням до світу. Ну, де ще дитина відчує себе розкутою, вільною, незалежною як не в період відпочинку в ДОТ «Восход»?!

Тут є невичерпні можливості для розвитку творчого потенціалу, задоволення особистих інтересів у процесі ігор, розваг, вільного вибору занять до душі, розвитку своїх фізичних та моральних якостей.

З метою покращення умов для відпочинку дітей табір «Восход» засяяв новими фарбами та дизайном вхідних воріт, огорожі, споруд та спортивного знаряддя до початку оздоровчого періоду. Для благоустрою колектив та усі небайдужі доклали багато зусиль та творчості:

– на території табору установлена свердловина з питною водою, зрізані сухі гілки та дерева, проведена ревізія штучного освітлення, електромережі та заземлення електроустановок, упорядковані ігрові комплекси, гойдалки, спортивні дробини, майданчики для гри у бадмінтон, у футбол.

– підготовлене місце для купання на  річці Сейм: завезений пісок, встановлено огорожу, буйки, грибки, стенди з інформацією для плавців;

– зроблено поточний ремонт: в спальних приміщеннях двох корпусів для дітей, у першому – добудовано душові кімнати та санвузли для хлопчиків та дівчат, для другого придбано 30 тумбочок до ліжка, на вікна 12 жалюзі;

– в адміністративному будинку – побілені стіни, викрашені вікна, пофарбована підлога, поклеєні шпалери;

– у медпункті та будинку для персоналу – побілені стіни та стелі, викрашені вікна; для харчоблоку придбані посуд, м’ясорубка, дві електроплити, мийки для посуду, скатертини на столи, замінені ТЕНи в котлах, повірені ваги, гирі;

– для оновлення актової зали – пошито та замінено куліси для сцени, відремонтовано та пофарбовано сходи, цоколі фундаменту, вікна та двері, установлено мультимедійний ТИР та мультимедійне устаткування для сучасного оформлення і проведення заходів табору.

Дитячий оздоровчий табір «Восход» внесено до Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей №780, 25.08.2018 року видане свідоцтво про державну атестацію дитячого закладу оздоровлення та відпочинку серія ІІ-ВМ №14, підтверджено ІІ категорію, реєстраційний №14.

Умови ДОТ «Восход» відповідають всім необхідним санітарно-епідеміологічним та педагогічним нормам і сприяють організації змістовного відпочинку дітей, зміцненню їх здоров’я, розвитку творчої і пізнавальної активності.

Залишити відповідь