Вітаємо вихованку гуртка «Деревообробний» Сичевську Єлизавету, яка зайняла I місце у заочній обласній виставці – конкурсі «Український сувенір». Бажаємо натхнення, нових творчих ідей та подальших успіхів!

Залишити відповідь