Технічні характеристики

ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ

ТЕХНІЧНИЙ СТАН КОРПУСІВ БУДІВЕЛЬ, СПОРУД, ПРИЛЕГЛОЇ ТЕРИТОРІЇ

Проектна потужність 120 місць
Територія 2,4446 га з насадженнями, клумбами, доріжками, обнесена металевою огорожею, є місце для купання на березі затоки Глушиця річки Сейм, купальна зона – 25 м
Спортивно-ігровий комплекс Майданчики для тенісу, бадмінтону, спортивних ігор, силових вправ на дробинах, футбольне поле, волебольно-баскетбольний майданчик, ігровий комплекс, літня естрада, п’ять загонових місць, плац.
Корпуси та споруди Два спальні корпуси – стаціонарні одноповерхові
(з кімнатами по 10-12 місць, площа на одну дитину – 4м2), укомплектовані меблями (шафа, ліжка, тумбочки). Кімнати для гігієни дітей спальних корпусів № 1, № 2 включають вбиральню з вмивальниками –  № 1 дві на 3 особи, № 2 дві на 2 особи (всього 10),  душові кабіни –  № 1 дві на 3 особи, № 2 дві на 2 особи (всього 10), з туалетами в (всього 10), з цілодобовим холодним та гарячим водопостачанням (всього 4 бойлери). В першому корпусі передбачено приміщення для гурткової роботи з ігро- та відеотекою, телевізором.Надвірний туалет – біля житлового приміщення.Надвірні мийки для рук і ніг – біля харчоблоку.

Медпункт – окремий будинок – 56 м2 (кабінет прийому і огляду – 13 м2, два ізолятора на 2 місця кожен площею по 10 м2 і 8 м2, процедурна – 10 м2, санвузол з вмивальником), передбачена кімната для просушування одягу та взуття у дощову погоду.

Будинок для персоналу – 56 м2, з кімнатами для відпочинку адміністрації, організатора, муз. керівника, вихователів,  тут знаходиться і приміщення для зберігання валіз.

Актова зала – на 250 місць, з музичним та мультимедійним устаткуванням, ТИРом.

Харчоблок – розділено на холодний цех, гарячий цех, посудомийну, зал для харчування (120 місць). Устаткування: холодильні шафи, камери, холодильники, електроплити, котли, шафа для смаження, електром’ясорубка. Неподалік розташовані будиночок комірника для зберігання продуктів та льох для овочів. Вентиляція природна та примусова.

Медпункт – окремий будинок – 56 м2 (кабінет прийому і огляду – 13 м2, два ізолятора на 2 місця кожен площею по 10 м2 і 8 м2, процедурна – 10 м2, санвузол з вмивальником), передбачена кімната для просушування одягу та взуття у дощову погоду.

Згідно з наказом відділу освіти № 122-ОД від 19.05.2017 р. «Про організацію оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей, учнівської молоді влітку 2017 року» та з метою забезпечення організованого проведення літньої оздоровчої кампанії, додержання законодавства у сфері оздоровлення та відпочинку дітей оздоровчий період у ДОТ «ВОСХОД» розпочався з 09 червня та закінчився 22 липня 2017 р. Протягом двох табірних змін було оздоровлено 216 вихованців віком від 7 до 18 років:
діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування – 19, діти, потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи – 4, діти-інваліди – 1, діти, з багатодітних родин – 16, з малозабезпечених сімей – 24, діти осіб, визнаних учасниками бойових дій – 12, діти, які перебувають на «Д» обліку – 4, обдаровані діти – 67, внутрішньо-переміщенні особи – 1.

Залишити відповідь