Характеристика матеріально-технічної бази

ТЕХНІЧНИЙ СТАН КОРПУСІВ БУДІВЕЛЬ, СПОРУД, ПРИЛЕГЛОЇ ТЕРИТОРІЇ ДОТ “ВОСХОД”

Проектна потужність 120 місць
Територія 2,4446 га з насадженнями, клумбами, доріжками, обнесена металевою огорожею, є місце для купання на березі річки Сейм, купальна зона – 25 м
Спортивно-ігровий комплекс Майданчики для тенісу, бадмінтону, спортивних ігор, силових вправ на дробинах, футбольне поле, волебольно-баскетбольний майданчик, ігровий комплекс, літня естрада, п’ять загонових місць, плац.
Корпуси та споруди Два спальні корпуси – стаціонарні одноповерхові
(з кімнатами по 10-12 місць, площа на 1 дитину – 4м2), укомплектовані меблями (шафа, ліжка, тумбочки). Спальні корпуси з кімнатами для гігієни дітей та душовими з цілодобовим водопостачанням холодної та гарячої води (спальний корпус №1  –  дві на 3 особи,
спальний корпус №2 – дві на 2 особи).  В першому корпусі передбачено приміщення для гурткової роботи з ігро- та відеотекою, телевізором.
Надвірний туалет – біля житлового приміщення.
Надвірні мийки для рук і ніг – біля харчоблоку.Медпункт – окремий будинок площею 56 м2 (кабінет приймання і огляду – 13 м2, два ізолятора на 2 місця площею  10 м та 8 м2, процедурна – 10 м2, санвузол з вмивальником), передбачена кімната для просушування одягу та взуття у дощову погоду.

Будинок для персоналу – 56 м2, з кімнатами для відпочинку адміністрації, організатора, муз. керівника, вихователів,  тут знаходиться і приміщення для зберігання валіз.

Актова зала – на 250 місць, з музичним та мультимедійним устаткуванням, ТИРом.

Харчоблок – розділено на холодний цех, гарячий цех, посудомийну, зал для харчування (120 місць). Устаткування: холодильні шафи, камери, холодильники, електроплити, котли, шафа для смаження, електром’ясорубка. Неподалік розташовані будиночок комірника для зберігання продуктів та льох для овочів. Вентиляція природна та примусова.

 

Залишити відповідь