Про заклад

Історія центру позашкільної роботи починається у далекому 1945 році з невеличкого Будинку піонерів і жовтенят де діють 8 гуртків, що відвідують близько 50 дітей. З липня 1948 року заклад змінює свою назву на Будинок піонерів і лише у грудні 1990 року Будинок піонерів отримав сучасне типове приміщення позашкільного закладу.

На підставі рішення райвиконкому від 28.12.1990 року Будинок піонерів реорганізовано у районний центр позашкільної роботи.

Сучасний ЦПР – комплексний заклад позашкільної освіти. До послуг дітей і молоді типове приміщення понад 5000 кв. м., а це 25 навчальних кабінетів, актова зала, виставкова зала, спортивна зала, пневматичний та інтерактивний тири, тренажери, басейн, а влітку свої двері гостинно відкриває дитячий оздоровчий табір “Восход”.

Сьогодні центр позашкільної роботи налічує понад дві тисячі вихованців. Центр радо зустрічає дітей від 4 до 18 років, задовольняючи найрізноманітніші інтереси: від сучасних танців до декоративно-ужиткової творчості, від екології до краєзнавства і туризму. 

Педагогічний колектив ЦПР – досвідчені фахівці, які ставлять за мету формування особистості дитини, розвиток її творчого дарування та створення духовного комфорту.  

Освітній рівень керівників гуртків – високий. Вищу освіту мають 35 педагогів, що становить 88%. Педагогічне звання «керівник гуртка-методист» мають 7 педпрацівників. Для охоплення позашкільною освітою вихованців сільської місцевості педагогами центру реалізується соціально-освітня програма “Дні сільського школяра”.

Творчий колектив педагогів надихає своїм прикладом вихованців до творчості, розвитку і до досягнення успіху!