МІННА БЕЗПЕКА: ЗНАЙ,ПОМІЧАЙ, ПОВІДОМЛЯЙ!

Правила мінної безпеки повинен знати кожен, і не лише дорослі, а й діти. Тому на гуртку “Бісероплетіння” була проведена бесіда на тему “Мінна безпека”. Діти ознайомилися з алгоритмом дій у разі виявлення вибухонебезпечного предмету щоб запобігти нещасному випадку.

СКАРБНИЦЯ ТАЛАНТІВ: НАШІ ВИХОВАНЦІ — ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ “УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР”!

Наші діти вкотре довели, що українські традиції живуть у талановитих руках! З великою гордістю повідомляємо про успіх вихованців нашого закладу на обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».
Цьогоріч наші вихованці підкорили журі в кількох номінаціях, продемонструвавши високу техніку, креативність та глибоке розуміння народної символіки. Всі представлені роботи наших учасників здобули І МІСЦЯ у своїх номінаціях!
Дегтярьова Дар’я, гурток «Витинанка» (керівник Наталія Яковенко),
Линок Вероніка, гурток «Декоративний розпис» (керівник Оксана Білик),
Пономаренко Анастасія, гурток «Бісероплетіння» (керівник Оксана Чепиженко),
Валькова Марина, гурток «В’язання гачком» (керівник Алла Радченко),
Зудінова Злата, гурток «Паперопластика» (керівник Зоя Гудимова),
Сичевська Єлизавета, гурток «Деревообробний» (керівник Андрій Сичевський).
Сорокін Ярослав, гурток «Початкове технічне моделювання» (керівник Андрій Федоренко).
Наші діти – найкращі майстри, які відчувають душу української традиції та вміють надати їй сучасного звучання. Пишаємося вашою наполегливістю та креативом!
Ви – майбутнє нашої культури. Ви ті, хто береже пам’ять предків і створює нову, сучасну історію українського мистецтва. Нехай ці перемоги стануть лише початком великого творчого шляху!

В НОВИЙ РІК З НОВИМИ ПЕРЕМОГАМИ

В новий рік з новими перемогами!!! Вихованки нашого центру Дегтярьова Даша (гурток «Витинанка» , керівник зразкового творчого обʼєднання «Фантазія» Наталія Яковенко) та Малофєєва Анна (гурток «Бісероплетіння», керівник Оксана Чепиженко) прийняли участь у ІІ Міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв «ЯНГОЛИ РІЗДВА» та одержали перемогу. Вітаємо дівчат із зайнятим ГРАН-ПРІ. Це стало справжнім подарунком до новорічних свят. Нехай цей успіх стане міцним стартом для нових досягнень, відкриттів і творчих звершень. Вірте в себе — у вас попереду велике майбутнє!

ОБЛАСНИЙ АРТ-МАРАФОН ДОБРИХ СПРАВ «ДІТИ-ДІТЯМ»

У межах обласного арт-марафону добрих справ «Діти-дітям» вихованці гуртка “Бісероплетіння” перетворили свою творчу кімнату на затишну, творчу, креативну майстерню. Натхненно діти виготовляли ніжних янголів із бісеру — символи світла, підтримки та тепла.Кожен маленький виріб став частинкою доброти.

#Нескорена_Сумщина_Діти_Дітям #Діти_дітям #Позашкілля_Сумщини #ПутивльськийЦПР #ЦПР #ПутивльськаОТГ #Путивль

Вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ!!!

Талановиті вихованки центру позашкільної роботи прийняли участь та отримали перемоги у Міжнародному конкурсі мистецтв “ВИРІЙ ВІДЧУТТІВ” .
Вітаємо з І ПРЕМІЄЮ: Дегтярьову Дашу і Чечотіну Марію (зразкове творче обʼєднання «Фантазія», керівники – Наталія Яковенко та Оксана Білик),Южакову Марію (гурток “Бісероплетіння”, керівник- Оксана Чепиженко), Хандуріну Варвару (гурток “Палітра”, керівник- Аліна Хандуріна) та з ІІ ПРЕМІЄЮ – вихованку гуртка “Паперопластика” Семенець Дар’ю (керівник – Зоя Гудимова).
Бажаємо юним майстрам нових перемог та творчих досягнень!

Вітаємо з перемогою!

Підведено підсумки II Всеукраїнського двотурового конкурсу мистецтв «ОСІНЬ ТАЛАНТІВ ». Вихованка зразкового творчого обʼєднання «Фантазія» Анодіна Софія ( керівник Наталія Яковенко) здобула ГРАН-ПРІ , а вихованка гуртка «Бісероплетіння» Малофєєва Анна ( керівник Оксана Чепиженко) отримала І ПРЕМІЮ.

Дівчата,ваш талант, працьовитість і натхнення принесли чудовий результат, який надихає всіх навколо.

Бажаємо подальших творчих успіхів, нових відкриттів і яскравих перемог! Нехай ці досягнення стануть лише початком великого шляху у світі мистецтва! 💫