На гуртках “Екостиль” та “Основи екологічних знань” відбулася змістовна та конструктивна бесіда на тему безбар’єрності та інклюзивного суспільства. Під час зустрічі вихованці обговорили важливість поваги до кожної людини, незалежно від її можливостей, зовнішності чи особливостей. Діти дізналися та усвідомили, що безбар’єрність — це не лише про доступний простір, а й про доброзичливе ставлення, підтримку та рівні можливості для всіх. Учасники активно висловлювали свої думки та вчилися правильно спілкуватися без стереотипів і упереджень.














