Конкурс «Співограй»

Чимало юних співаків зібрав 31 січня на сцені Центру позашкільної роботи районний конкурс вокальних дитячих колективів «Співограй». Конкурс мав на меті виявлення та підтримку талановитих і обдарованих дітей, сприяння розвитку творчих можливостей дітей та юнацтва, залучення підростаючого покоління до творчої діяльності в сфері мистецтва.

Конкурсна програма проходила у трьох вікових категоріях. Конкурс оцінювало компетентне журі. Велика увага при оцінюванні виступів приділялась чистоті інтонування, якості звуковедення, культурі виконавської майстерності, відповідність віковим особливостям та творчій індивідуальності.

Серед розмаїття дитячих талантів журі конкурсу визначило найяскравіші вокальні колективи. Переможцями серед конкурсантів стали і вихованці нашого Центру позашкільної роботи – вокальний колектив «Сузір’я», керівник Олена Олександрівна Головкіна. У молодшій та середній вікових категоріях вони отримали почесні ІІ місця.

Всі учасники отримали нагороди та велике задоволення від цікавого дійства. Всім дуже сподобались виступи юних артистів, а вони в свою чергу продемонстрували чудову виконавську майстерність і талант.

Бажаємо всім колективам успіхів у подальшій творчій діяльності.

Фотозвіт:

Залишити відповідь