Значення хореографічного мистецтва у розвитку вихованців

На новому етапі розвитку соціально-економічної сфери, культури і освіти особливої уваги набувають питання художньо-творчого розвитку підростаючого покоління.

Найбільший інтерес в цьому плані становлять молодші школярі, так як саме в цьому віці закладається основа особистості, відбувається орієнтація на розвиток духовності, самореалізації, самовираження і формуються світовідчуття, необхідні у подальшому житті.

Хореографічна творчість є одним із засобів всебічного розвитку учнів, що навчаються у позашкільному освітньому закладі. Продуктивність художнього виховання дітей засобами хореографії обумовлена синтезуючим характером хореографії, яка об’єднує в собі музику, ритміку, образотворче мистецтво, театр і пластику рухів.

Хореографічним мистецтвом займаються діти віком 4-6 років. Вони зачарують вас своїми здібностями і напрацьованими в ході занять вміннями , тому вихованцям ніколи не буде нудно в нашому танцювальному маленькому світі!

Незалежно від настрою малюка, заняття будуються таким чином, щоб йому не тільки ставало цікаво і весело, але і так, щоб Ваша дитина крок за кроком, починаючи з самих основ, навчалася найкращого з сучасної хореографії та танцювальної культури ХХI століття.

Дитячий спорт і танці для дітей дають їм можливість розкріпачитися.
Крім того, що це надзвичайно красиво і видовищно, регулярні заняття танцями приносять відчутну користь для здоров’я:

-формують правильну осанку;
-розвивають гнучкість та пластичність;
-сприяють виробленню красивої та ефектної ходи, легкості рухів.

Велику роль у успіху ваших дітей, відіграєте ви – дорогі батьки! Підтримуйте їх, хваліть, заохочуйте до занять і вони обов’язково віддячать вам своїми успіхами!

 

Залишити відповідь