Підгодівля птахів

Вихованцями гуртка «Основи екологічних знань» центру позашкільної роботи у зимовий період проводиться підгодівля комахоїдних птахів, які залишаються у нас на зиму. Їх треба підгодовувати, бо взимку для птахів іноді створюються дуже важкі умови для добування їжі.

Так, під час ожеледиці, великого снігопаду, у відлигу більшість корму стає недоступною. Короткий зимовий день обмежує час добування їжі. До птахів, яких треба підгодовувати, належать синиці, повзики, дятли, пищухи та ін.

Якщо регулярно розвішувати годівниці і в певні години поповнювати їх кормом, то це допоможе зберегти пташок від загибелі та сконцентрувати їх у певному районі. Це сприятиме зменшенню кількості шкідливих комах. Годівниці можуть бути різними: дощечка з бортами по краях, підвішена бляшанка, столик з дахом. Дах захищає корм від дощу і снігу. Для зимової підгодівлі можна використовувати гарбузове, конопляне, кавунове та динне насіння, не солоне сало, кістки, крихти білого хліба, залиті будь-яким жиром. Чорний хліб шкідливий для птахів.

Найбільш активними учасниками доброї справи були і залишаються Кобзистий Єгор, Юрченко Іван, Андрєєв Олексій, Кравченко Тимофій, Онофрійчук Олександр, Саканян Максим, Сахаров Денис та інші.

Фотозвіт:

Залишити відповідь