Вихованці гуртків “Екостиль” та “Основи екологічних знань” здобули ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі “Плекаємо сад”, який проводився за підтримки Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. Основним завданням конкурсу було сприяння розвитку дослідницької і експериментальної роботи, здобуття практичних знань, умінь та навичок в галузі садівництва, виховання сучасного господаря, здатного працювати в умовах ринкової економіки, формування творчої працелюбної особистості, економічного і трудового виховання. Вихованці вдало виконали завдання, продемонструвавши свої знання та навички, і здобули високе місце.
Вітаємо наших вихованців та бажаємо їм подальших успіхів у їхніх починаннях!
![]() |


