Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проведено Всеукраїнський конкурс есе патріотично-громадянської тематики “Єднанням сильні!”, з метою залучення уваги молодого покоління до важливих питань національної свідомості та громадянського активізму.
Серед яскравих та обдарованих молодих українців здобули перемогу наші вихованці гуртка “Екостиль” Юлія Чертушкіна (Диплом І ступеню) та Анастасія Анчина (Диплом ІІ ступеню) керівник Полятикіна Т. П.
Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у творчості та активному житті!



