Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді з 27 червня по 29 червня був проведений Всеукраїнський Фестиваль патріотичних дій, приурочений до Дня Конституції України. У Фестивалі прийняли участь – вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти з числа переможців всеукраїнських конкурсів з усіх областей України. У рамках Фестивалю було проведено юннатівський патріотичний фестиваль (презентації досягнень юннатів у сфері національно-патріотичної діяльності), майстер-класи з петриківського розпису. Юні патріоти мали можливість прийняти участь у патріотичному челенджі «Люблю Україну», відвідати Національний музей історії України в онлайн форматі, подивитися цікаві фільми, послухати аудіокниги та народну музику і багато чого іншого. Відповідно до рішення журі вихованку гуртка «Юні квітникарі» Чертушкіну Софію було нагороджено гпатріотичні діїрамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України переможців Всеукраїнського фестивалю патріотичних дій за: високу громадянську позицію, досягнення у сфері національно- патріотичної діяльності, глибокі знання свого краю, творчий підхід, креативність та оригінальність презентації в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю патріотичних дій.

