Вихованці гуртків “Екостиль” та “Основи екологічних знань” взяли участь у Всеукраїнській еколого-патріотичній грі “Паросток” та здобули перемогу на обласному етапі. Сторінки літопису «Юннати – патріоти», а також звіти за підсумками проведення гри, були представлені учнівськими та педагогічними колективами закладів позашкільної освіти.
Перемога в обласному етапі Всеукраїнській грі «Паросток» – це значне досягнення для наших вихованців, що свідчить про їхню відповідальність, любов до природи та готовність брати участь у збереженні навколишнього середовища. Наші юні екологи показали високу обізнаність у питаннях охорони природи, демонструючи практичні навички та знання, які вони отримали під час занять у гуртках.
Центр позашкільної роботи Путивльської міської радиМи пишаємося нашими вихованцями та бажаємо їм подальших успіхів у їхніх починаннях!
![]() |


