З 11 по 18 січня 2021 року відбулася обласна виставка-конкурс «Український сувенір». Виставка налічує 200 художніх творів декоративно-ужиткового мистецтва.
Конкурс проводився в номінаціях: різдвяний янгол, народна іграшка, художні вироби з рослинного матеріалу, кераміка, художні вироби з тканини.
Надзвичайно творчі та позитивні роботи представлені в номінації «Різдвяний янгол». Юні майстри виготовляли янголів з бісеру, тканини, соломи, зображували їх на склі та витинали з паперу.
Вихованці комунального закладу – центру позашкільної роботи Путивльської міської ради також прийняли активну участь у виставці-конкурсі, продемонстрували свої найкращі роботи.
Тож вітаємо з перемогою :
Докукіну Софію, вихованку гуртка “В`язання гачком”, керівник Алла Радченко, – І місце;
Літвінову Софію, вихованку гуртка “Бісероплетіння”, керівник Оксана Чепиженко, – І місце;
Гудімову Аліну, вихованку гуртка “Паперопластики”, керівник Зоя Гудимова, – І місце;
Стьопочкіну Катерину, вихованку гуртка “Витинанка”, керівник Наталія Яковенко, – І місце;
Куртову Анастасію, вихованку гуртка “Декоративний розпис”, керівник Оксана Білик, – І місце.
Бажаємо подальших творчих успіхів!
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |






