Вітаємо нашу колегу, керівника гуртка «Юні квітникарі» Тетяну ПОЛЯТИКІНУ з Подякою Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді.
Зичимо Тетяні Петрівні міцного здоров’я, наснаги, подальших творчих професійних звершень!


