Наші діти вкотре довели, що українські традиції живуть у талановитих руках! З великою гордістю повідомляємо про успіх вихованців нашого закладу на обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».
Цьогоріч наші вихованці підкорили журі в кількох номінаціях, продемонструвавши високу техніку, креативність та глибоке розуміння народної символіки. Всі представлені роботи наших учасників здобули І МІСЦЯ у своїх номінаціях!
Дегтярьова Дар’я, гурток «Витинанка» (керівник Наталія Яковенко),
Линок Вероніка, гурток «Декоративний розпис» (керівник Оксана Білик),
Пономаренко Анастасія, гурток «Бісероплетіння» (керівник Оксана Чепиженко),
Валькова Марина, гурток «В’язання гачком» (керівник Алла Радченко),
Зудінова Злата, гурток «Паперопластика» (керівник Зоя Гудимова),
Сичевська Єлизавета, гурток «Деревообробний» (керівник Андрій Сичевський).
Сорокін Ярослав, гурток «Початкове технічне моделювання» (керівник Андрій Федоренко).
Наші діти – найкращі майстри, які відчувають душу української традиції та вміють надати їй сучасного звучання. Пишаємося вашою наполегливістю та креативом!
Ви – майбутнє нашої культури. Ви ті, хто береже пам’ять предків і створює нову, сучасну історію українського мистецтва. Нехай ці перемоги стануть лише початком великого творчого шляху!
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |















