Пленер «Яскраві барви осені»

Проведення пленерів у гуртках образортвочого мистецтва «Палітра» та «Райдуга» є традиційним і одним з улюблених видів діяльності дітей.

Робота на природі є прекрасною школою для юних художників. Досвід спілкування з природою та вивчення натури  дають можливість глибше пізнати її і виразити це розуміння новими пластичними засобами. Художник ніби зливається з оточуючою природою, вчиться у неї.

Пленер (франц. pleinair– відкрите повітря) – передача в живописі змін, що відбуваються в природі під дією сонячного світла, повітря і атмосферних явищ. Цей дивовижний світ краси став одним з невичерпних джерел образотворчого мистецтва.

Цьогоріч пленер «Яскраві барви осені» проходив в одному з найкрасивіших місць нашого міста – на Городищі. За допомогою різних живописних і графічних матеріалів гуртківці намагалися передати свої враження й емоції від неповторної краси природи Путивльщини.

Сподіваємось, що даний пленер стане джерелом майбутніх творчих робіт вихованців, адже естетична дія рідної природи здатна духовно збагатити людину.

Фотозвіт:

 

Залишити відповідь