Пленер 2019

На базі Путивльського районного центру позашкільної роботи відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» – номінація «образотворче мистецтво», пленер «Перлини Сумщини».

Захід зібрав 76  юних художників з різних куточків Сумщини на території Молченського жіночого монастиря.  Особлива  атмосфера духовної обителі сприяла розкриттю творчих здібностей конкурсантів та надихнула на плідні результати.

На виконання завдання, за умовами конкурсу, юним художникам було надано три години. За цей час діти мали намалювати найпривабливіші куточки природи Молченського монастиря.

Вихованці представляли свої роботи у двох номінаціях – «Пейзаж» та «Архітектурний пейзаж». При оцінюванні робіт журі брало до уваги наступні критерії: ступінь володіння обраною технікою, художній рівень та індивідуальність виконання, сучасна та духовна спрямованість роботи, відповідність народним традиціям, композиційна досконалість роботи, відображення місцевого колориту, багатство індивідуальних творчих прийомів, якість оформлення роботи. Загалом було обрано 32 переможці котрі отримали заслужені нагороди – дипломи та пам’ятні сувеніри. Серед них і вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Райдуга»: Березнєва Євгенія та Докукіна Софія, котрі отримали почесні 3 місця.

Всі діти отримали безліч позитивних емоцій, зустріли нових друзів та набули безцінних досвід для подальших творчих здобутків. Тож, вітаємо переможців та бажаємо юним майстрам успіхів, творчої наснаги, нових перемог і високих результатів!

Фотозвіт:

 

Залишити відповідь