Вихованці гуртків “Екостиль” та “Основи екологічних знань” взяли участь в обласному хакатоні «Мої біологічні рішення», який проводився у межах реалізації обласного соціально-освітнього проєкту «Майбутнє за ЕКОгромадою». Метою цього заходу було забезпечення права кожної дитини області на якісну позашкільну еколого-натуралістичну освіту, а також формування партнерських відносин між педагогами, батьками, державними і громадськими інститутами щодо виховання дітей та учнівської молоді на засадах сталого розвитку суспільства.
Наші вихованці продемонстрували високий рівень підготовки, креативності та знань, що допомогло їм здобути перше місце на цьому хакатоні.
Вітаємо вихованців та бажаємо їм нових звершень у майбутніх екологічних проектах та ініціативах! Їхній приклад надихає інших дітей на участь у подібних заходах, сприяючи формуванню екологічно свідомого суспільства.
![]() |
![]() |
![]() |




