Вихованці гуртка “Бісероплетіння” долучилися до участі в обласному благодійному фестивалі “Діти – дітям”. У творчій майстерні виготовили янголів з бісеру щоб порадувати діток напередодні новорічних свят.

Вихованці гуртка “Бісероплетіння” долучилися до участі в обласному благодійному фестивалі “Діти – дітям”. У творчій майстерні виготовили янголів з бісеру щоб порадувати діток напередодні новорічних свят.
