Талановиті вихованки центру позашкільної роботи прийняли участь та отримали перемоги у Міжнародному конкурсі мистецтв “ВИРІЙ ВІДЧУТТІВ” .
Вітаємо з І ПРЕМІЄЮ: Дегтярьову Дашу і Чечотіну Марію (зразкове творче обʼєднання «Фантазія», керівники – Наталія Яковенко та Оксана Білик),Южакову Марію (гурток “Бісероплетіння”, керівник- Оксана Чепиженко), Хандуріну Варвару (гурток “Палітра”, керівник- Аліна Хандуріна) та з ІІ ПРЕМІЄЮ – вихованку гуртка “Паперопластика” Семенець Дар’ю (керівник – Зоя Гудимова).
Бажаємо юним майстрам нових перемог та творчих досягнень!

