Обласна інтерактивна олімпіада «Природні перлини Сумщини»

     Вітаємо вихованців гуртка «Екостиль» Анастасію Анчину, Анастасію Ігуменову, Юлію Чертушкіну, Софію Гринько, Злату Дем’яненко (керівник гуртка Полятикіна Т.П.) з вагомим досягненням! 🌿✨
Наші талановиті, допитливі та небайдужі до природи гуртківці стали фіналістами обласної інтерактивної олімпіади «Природні перлини Сумщини»! Це результат їхньої наполегливої праці, любові до рідного краю та щирого прагнення пізнавати й берегти природу.
     Нехай ці здобутки стануть лише початком нових звершень, відкриттів і яскравих досягнень. Бажаємо натхнення, віри в себе та ще більше перемог попереду! 💚🌍

Залишити відповідь