Екологічна Kahoot-вікторина «Святий Миколай в стилі ЕКО»

     Ігуменова Анастасія, вихованка гуртка “Екостиль” взяла участь у новорічному Кахуті на екологічну тематику, організованому кафедрою хімічної технології та промислової екології Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”. Захід “Кахут на екологічну тематику” цей захід було організовано для підвищення обізнаності про екологічні проблеми та способи їх вирішення. Анастасія показала, що знання про природу можуть бути не лише корисними, але й цікавими та захоплюючими.

     Проведений Кахут став не лише чудовим способом відзначити новорічні свята, але й важливим кроком до виховання нової генерації екологічно відповідальних громадян. Анастасія довела, що молодь може бути рушійною силою змін, спрямованих на покращення нашого довкілля.

Залишити відповідь