Підведено підсумки II Всеукраїнського двотурового конкурсу мистецтв «ОСІНЬ ТАЛАНТІВ ». Вихованка зразкового творчого обʼєднання «Фантазія» Анодіна Софія ( керівник Наталія Яковенко) здобула ГРАН-ПРІ , а вихованка гуртка «Бісероплетіння» Малофєєва Анна ( керівник Оксана Чепиженко) отримала І ПРЕМІЮ.
Дівчата,ваш талант, працьовитість і натхнення принесли чудовий результат, який надихає всіх навколо.
Бажаємо подальших творчих успіхів, нових відкриттів і яскравих перемог! Нехай ці досягнення стануть лише початком великого шляху у світі мистецтва! 💫
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |





