4 квітня – Міжнародний день безпитульних тварин

Вихованці гуртків “Юні орнітологи” та “Декоративний акваріум” комунального закладу – центру позашкільної роботи Путивльської міської ради привернули увагу небайдужих мешканців громади до проблеми безпритульних тварин. 

Зустрілись з засновником громадської організації “Пухнастий янгол” Алексєєвою Ольгою Юріївною, яка займається зоозахисною діяльністю в місті Путивль.   З ініціативи вихованців Максима Пінчука та Голубкова Кирила було зібрано і передано кошти для організації догляду за знайденими безпритульними тваринами. Діти вирішили допомогти у придбанні корму,  провести агітаційну роботу серед громадськості щодо трагічної долі покинутих домашніх улюбленців, з метою формування відповідального ставлення до  тварин. Адже неконтрольоване розмноження збільшує кількість безпритульних. 

Захист тварин – справа честі ЛЮДЕЙ!

 

Залишити відповідь