ЖИТИ. ВІРИТИ. ТВОРИТИ

ІІІ Міжнародний двотуровий конкурс мистецтв “ЖИТИ. ВІРИТИ. ТВОРИТИ” зібрав під своїм крилом талановитих митців із різних куточків світу.

В номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» на суд журі було представлено 115 робіт. Вихованка гуртка «В’язання гачком» (кер. Алла Радченко) Федоренко Анастасія отримала диплом І ступеня!

Вітаємо тебе, Анастасіє! Твори серцем. Вір у себе. Живи з натхненням!

Залишити відповідь