30 серпня відбулася щорічна серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Путивльської територіальної громадив якій взяли участь Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК, заступник Путивльського міського голови Лариса ПРИЗ, начальник відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради Людмила СКОРОБОГАТА, голова Путивльської територіальної організації профспілки працівників освіти і науки України Тамара КИЗЕНКО.
Очільник громади привітав педагогів Путивльщини з прийдешнім Днем знань та початком нового навчального року. Наголосив на важливості докладених зусиль та проведеної кропіткої роботи задля продовження навчального процесу школярів в сьогоднішніх надскладних умовах. Подякував педагогічним працівникам за сумлінну самовіддану працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в справі навчання та виховання підростаючого покоління.




