Вітаємо з перемогою!

Вихованка гуртка «Пауерліфтинг» Ада БОНДАР (тренер Іван ПАНЧЕНКО) здобула перемогу у відкритому чемпіонаті до Дня Збройних сил України з жиму лежачі (одного з трьох вправ пауерліфтингу), що проходив у місті Буринь. В змазаннях також взяли участь спортсмени з міст Суми, Кролевець, Шостка та Путивль.
Змагання пройшли в атмосфері спортивного азарту та взаєморозуміння. Вітаємо спортсменку з вдалим виступом та бажаємо їй подальших успіхів в житті та спорті.

Залишити відповідь