Вітаємо переможницю!

    31 січня 2026 року відбувся Чемпіонат Сумської області з жиму лежачи та класичного жиму лежачи, у якому взяли участь понад 100 спортсменів з  міст Суми, м. Глухів, м.Кролевець, м. Шостка, м. Путивль.


     Наш заклад на змаганнях гідно представила Бондар Ада вихованка гуртка “Пуерліфтинг”  нерівник ПАНЧЕНКО Іван Володимирович, і показала блискучий результат — І місце у ваговій категорії до 84+ кг серед юніорок з результатом 67,5 кг. Пишаємося твоєю силою та витримкою! Нехай кожен наступний підхід буде впевненим, а вага на штанзі тільки зростає.

     Бажаємо рухатись тільки вперед — до нових стартів і нових перемог! 

 

 

Залишити відповідь