ВІТАЄМО

     Підбито підсумки Всеукраїнської виставки видавничої продукції з позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму у 2020 році.
     Захід проводиться щорічно з метою підвищення якості та вдосконалення змісту позашкільної освіти, забезпечення гуртків та інших творчих об’єднань закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму якісними виданнями.
     На підставі рішення журі конкурсу дипломом ІІ ступеня Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України нагороджена.
     Щиро вітаємо Полятикіну Тетяну Петрівну!
     Пишаємося професійними здобутками нашої колеги.

Залишити відповідь