Вихованці гуртка «Паперопластика» та «В‘язання гачком» вітають всіх з ДНЕМ ВИШИВАНКИ.
Сьогоднішній день – це не просто свято одягу, а день глибокої шани до нашої історії, культури та духовності. Вишиванка – це оберіг, що захищав у важкі часи, це символ любові, що супроводжував у радості, це наша тиха боротьба за свою правду і пам’ять.
Бажаємо, щоб цей день був наповнений світлом, гідністю і добром. Нехай вишиванка буде оберегом у кожному домі!

