Вчимося граючись

Сучасний засіб розвитку дитини

      За час карантину 2020 року вдома залишилося понад 12 тисяч дошкільнят. Перед батьками постало багато питань: як організувати підготовку до школи, як розважаючи зайняти дитину корисними справами, як контролювати інтерес дошкільнят до комп’ютерник ігор?

Усі погодяться з тим, що сучасний комп’ютер – засіб для пізнання навколишнього світу. Доцільно підібране програмне забезпечення надасть можливості як всебічно розвинути дитину, так і підготувати її до школи. Головне не забувати про санітарно-гігієнічні норми: час перебування перед екраном монітора обмежується 10-15 хвилинами, загальний час за комп’ютером – 30 хвилин.

На заняттях гуртка «Паросток» діти вже оволоділи навичками роботи з комп’ютерною мишкою, клавіатурою. Давайте розглянемо деякі розвивальні комп’ютерні ігри, що допоможуть дошкільнятам навчитися читати, рахувати, малювати, працювати з іншими видами інформації: www.koloboksad.jimdo.com , www.playgame24.com , www.playroom.com.ru, www.pozashkillya.ostriv.in.ua , www.posnayko.com.ua , www.samouchka.com.ua, www.solnet.ee , www.teremoc.ru , www.znaika-club.com.ua,  www.pustunchik.ua

Залишити відповідь