В об’єктиві натураліста – 2024

         4 березня були підведені підсумки в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2024».

        Тема фестивалю: «Нектар життя». Метою фестивалю є формування навичок природоохоронної та просвітницької діяльності засобами візуального мистецтва. 

       Було представлено 179 робіт у номінаціях: «Фото», «Відео», «Анімація». На підставі рішення оргкомітету обласного етапу конкурсу у номінації «Фото» робота Сичевської Єлизавети, вихованки гуртка «Деревообробний» (керівник Сичевський Андрій Олексійович) зайняла – ІІ місце. Вітаємо переможницю!

Залишити відповідь