ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ

          З 22.04  по 26.04 в комунальному закладі – центрі позашкільної роботи пройшов тиждень психології.

         Тиждень психології – це  відкриття нового в собі, спілкування, незабутні враження, розвиток творчих здібностей, формування навичок самосвідомості та самореалізації особистості.

      Проведені заходи сприяли розвитку комунікативних здібностей, покращення стосунків між дітьми, збереження психічного здоров’я усіх учасників освітнього процесу, збагачення знань про власний внутрішній світ та внутрішній світ інших людей, розкриття творчого потенціалу та створення позитивного емоційного настрою.

 

Залишити відповідь