Тиждень безпеки дорожнього руху. Бесіда “Обережно на дорозі!”

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху з вихованцями танцювального гуртка проведено бесіду «Обережно на дорозі!», метою якої було ознайомити дітей з правилами дорожнього руху для пішоходів в місті, поза ним, особливості дій пішоходів при виїзді оперативного транспорту з проблисковими маячками. Здобувачі освіти обговорили правила переходу вулиці у спеціально відведених місцях, та місцях, де не позначені пішохідні переходи, знаки дорожнього руху, особливості руху на велосипеді. Формування свідомого ставлення до правил дорожнього руху є запорукою збереження життя і здоровʼя

Залишити відповідь