Для вихованців гуртків «В’язання гачком» та «Паперопластика» була проведена виховна бесіда з правил дорожнього руху. Цікава вікторина та ігрові завдання дали можливість дітям пригадати правила дорожнього руху та усвідомити необхідність бути уважними та дисциплінованими на вулицях міста.
Будьте чемними пішоходами!


