В рамках Тижня безпеки дорожнього руху з вихованцями гуртка «Паперопластика» була проведена бесіда «Безпека на дорозі», під час якої діти пригадали правила поводження на вулицях міста, у транспорті та отримали у подарунок цікаву вирізалку «поліцейський автомобіль».




