Святкування Великодня

Великдень – це одне з найрадісніших свят, яке символізує початок нового життя. Недарма його святкують навесні, коли все оживає.

Вже історично склалося, що Пасха стала святом, яке потребує від людей креативу та фантазії.

Потрібно спекти паску, пофарбувати яйця, зробити якусь прикрасу для оселі. А коли це зроблено власними руками, це має особливе значення і приносить ще більше задоволення.

Так вихованці гуртків художньо-естетичного відділу: «Витинанка», «Бісероплетіння», «Паперопластики», «В’язання гачком»,«Художня вишивка» декілька тижнів працювали у творчих майстернях аби створити атмосферу свята на своїх гуртках. Були виготовлені оригінальні вироби з бісеру, паперу, ниток, які прикрасять дитячі оселі.

Під час роботи гуртківці вивчали народні традиції святкування Великодня та пов’язані з цим легенди і повір’я, символічні значення орнаментів, кольористику та символіку писанок, брали участь у тематичних вікторинах, виконували цікаві завдання, розповідали про сімейні традиції святкування.

Керівники гуртків декоративно – ужиткового напряму та вихованці щиро вітають всіх з цим добрим, радісним, світлим святом Великодня та бажають миру, злагоди та щастя.

Фотозвіт:

Залишити відповідь