Дорогі діти, День 1 вересня завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Хочеться побажати, щоб цей день не був причиною печалі, а запам’ятався довгоочікуваними веселими зустрічами, завзятим і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами й пробудженням спраги до знань. Бажаю вам у цьому навчальному році отримувати тільки хороші врадення, бути активними, прагнути до знань!
Перегляньте відео “Ми українці : честь і слава незламним! ” та спробуйте дати відповідь на питання:
- Як ви пережили ці важкі місяці війни?
- Що ви знаєте про наслідки війни?
- Яка територія охоплена воєнними діями?
- Про яких героїв ви знаєте або чули?
- Що ви знаєте про дітей, які допомагають ЗСУ та наближають нашу перемогу?
- Як ви бачите відбудову нашої країни?


