Вітаємо вихованця гуртка «Художня обробка деревини» (керівник гуртка Захарченко О.С.) Ганькіна Олексія із найвищою нагородою – Гран-прі у І етапі Всеукраїнської заочної виставки-конкурсу «Український сувенір» в номінації «Сувенір».
Бажаємо вихованцю та керівнику подальших творчих звершень і нових перемог!
![]() |
![]() |
![]() |




