Ой рушник, рушничок

Рушник – це символ України, предмет гордості нашого народу, оберіг, який  у собі несе захист від усього лихого й нечистого, образи добра і краси та символічне значення кольорів.

21 лютого у стінах Путивльського центру позашкільної роботи у гуртку естетичного виховання «Паросток» на заняттях за напрямком  «Чарівні фарби і талановиті пальчики» відбулось заняття «Ой рушник, рушничок» (керівник Фірсова Д.В.)

Під час заняття маленькі вихованці ознайомились з рушниками багатьох українських народних майстринь, вивчали значення орнаменту та кольору вишивки, грали в ігри та стали майстрами – малярами  і намалювали рушнички з геометричним орнаментом.

Створюючи рушнички, гуртківці малювали орнамент на рушниках, який  символізував щастя, добробут, злагоду. Всі роботи заслуговували на увагу.

Нехай інтерес до українського народного мистецтва, шанобливе ставлення до  рушників, естетичні почуття позитивного ставлення до національних традицій, звичаїв, культури України проростають як паросток у душі майбутнього покоління.

Фотозвіт:

Залишити відповідь