На передодні різдвяно-новорічних свят вихованці гуртків «Паперопластика» та «В’язання гачком» долучилися до участі в обласному благодійному фестивалі «Діти – дітям» та разом виготовили подарунки, які принесуть радість і тепло дітям, які цього найбільше потребують.
Дякуємо всім учасникам за їхню доброту, турботу та щирість!




