ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З РОБОТОТЕХНІКИ СЕРЕД ДІТЕЙ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

12 грудня у Комунальному закладі Сумської обласної ради – обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулися обласні змагання з робототехніки серед дітей та учнівської молоді .
Юні вихованці гуртка “Робототехніка” комунального закладу – центру позашкільної роботи Путивльської міської ради отримали грамоти та диплом III ступеню Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю у наступних категоріях:
І – «Роборейслінг»
Плех Емілія – диплом III ступеню;
Найденко Дмитро – грамота.
ІІ – «Робоарт»
Безкоровайний Ярослав – грамота;
Ількун Владіслав – грамота;
Савостіна Надія – грамота.
Вітаємо керівника гуртка Орехова Анатолія Миколайовича та Плех Ємілію – призера обласних змагань з робототехніки серед дітей та учнівської молоді. Бажаємо вихованцям подальших успіхів у конкурсах, змаганнях т а не зупинятися на досягнутому!

Залишити відповідь