ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З РОБОТОТЕХНІКИ СЕРЕД ДІТЕЙ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

12 грудня у Комунальному закладі Сумської обласної ради – обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулися обласні змагання з робототехніки серед дітей та учнівської молоді.

Юні вихованці гуртка “Робототехніка” комунального закладу  – центру позашкільної роботи Путивльської міської ради отримали грамоти за участь та диплом III ступеню Комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю у наступних категоріях:

І – «Роборейслінг»:

  •  Плех Емілія –  диплом III ступені;
  • Найденко Дмитро – грамота.              

ІІ – «Робоарт»

  • Безкоровайний Ярослав – грамота;
  • Ількун Владіслав – грамота;
  • Савостіна Надія – грамота.

              Вітаємо керівника гуртка Орехова Анатолія Миколайовича та Плех Ємілію –  призера обласних змагань з робототехніки серед дітей та учнівської молоді. Бажаємо вихованцям подальших успіхів у конкурсах, змаганнях т а не зупинятися на досягнутому!

Залишити відповідь