ОБДАРОВАНИМ ДІТЯМ ПУТИВЛЬЩИНИ ВРУЧИЛИ СТИПЕНДІЇ ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДІНІСТРАЦІЇ

У м. Суми відбулися урочистості з нагоди вручення стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації.  Начальник обласної військової адміністрації Володимир Артюх привітав цьогорічних стипендіатів, подякував школярам та студентам Сумщини за сумлінну працю, жагу до навчання та внесок у розвиток освіти нашого регіону.45 талановитих учнів та вихованців області: переможці олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань тощо.Дві талановиті дівчини нашої громади отримують стипендії голови Сумської обласної державної адміністрації: Новікова Вікторія та Приходько Єлизавета.Ми щиро пишаємося вами! Бажаємо успіхів та нових досягнень!

Залишити відповідь