Сьогодні для дітей Путивльського ліцею №1 була проведена яскрава ігрова розважальна програма, присвячена початку літа та оздоровлення. Учасники із задоволенням брали участь у веселих конкурсах, рухливих іграх, цікавих завданнях та майстер-класах. Дитячий сміх, щирі емоції та дружня атмосфера стали найкращим доказом того, що свято вдалося на славу!
Щиро дякуємо всім учасникам за активність, енергію та чудовий настрій. Бажаємо, щоб літо було сповнене яскравих вражень, нових друзів, незабутніх пригод і сонячних днів!
🌞 З початком літа!
🌈 Гарних канікул!






