Майстер-клас в будинку культури

10 листопада 2017р. відбувся звітний концерт культури в якому вихованці гуртка «Деревообробний» та керівник Сичевський А. О. провели виставку та  майстер-клас  в будинку культури.Гуртківці показали як і які вироби можна зробити з фанери, ДВП за допомогою лобзика та художнього випилювання.

На часі – творча спільнота позашкільників готується до наступних виставок, конкурсів.

Залишити відповідь