Майстер – клас для студентів

Хто осягає нове, плекаючи старе,  той може бути вчителем.

                                                                             Конфуцій, філософ

Сучасна людина прагне навчитися якомога більше, особливо цього прагнуть майбутні педагоги, бо треба вміти самому, щоб навчити інших.

Історик Томас Фуллер говорив: «Якщо ви володієте знанням, дайте іншим запалити від нього свої світильники».

Тож  до гуртка «Деревообробний»  завітали студенти 3 курсу Путивльського педагогічного коледжу та їх викладач  Раздимахо  Володимир Миколайович. Керівник гуртка Сичевський Андрій Олексійович ознайомив майбутніх педагогів з роботою гуртківців, а вихованці гуртка  показали майстер – клас. Студенти спробували свої  сили  та навички  художнього випилювання об’ємних виробів з фанери та ДВП.

Обробка деревини – доступний  і відносно недорогий та зручний в обробці матеріал, що знайшов широкий попит на виробництві та у побуті.  Навчання вихованців обробці деревини має значні освітні та виховні можливості: розвиває технологічну культуру, сприяє естетичному і творчому розвитку особистості, більш успішній самореалізації, соціалізації  в середовищі однолітків, професійному самовизначенню. Для того, щоб таке навчання було ефективним, необхідна відповідна підготовка майбутнього вчителя. Щоб  в майбутньому деревообробка стала для гуртківців не лише захопленням, а й покликанням.

Фотозвіт:

Залишити відповідь