Гурток “Web-програмування”. Дистанційна робота

З 8 по 10 травня гурток “Web-програмування” працював дистанційно на платформі Zoom.

08.05.2025 Друга та третя групи – проведено практичне заняття за темою “Верстка основної частини веб-сторінки”
09.05.2025 Перша група – проведено практичне заняття за темою “Верстка ‘підвалу’ веб-сторінки”.
10.05.2025 Друга та третя групи – проведено практичне заняття за темою “Верстка ‘підвалу’ веб-сторінки”.

Залишити відповідь